Szpitalna 3a 59-400 Jawor
Powrót

TRANSPORT SANITARNY

 

Transport sanitarny CDT MEDICUS- bezpieczny przewóz osób

Transport sanitarny to usługa świadczona przez CDT MEDICUS w Lubinie od 2009 roku.Przychodnia w Jaworze świadczy usługii transportu w ramach POZ od marca 2011 r. Bezpiecznie przewozimy klientów indywidualnych oraz pacjentów instytucji publicznych z terenu powiatów: jaworskiego.lubińskiego i legnickiego.

Przychodnia w Jaworze świadczy usługii transportu sanitarnego w ramach POZ.Obsługujemy przewozy pacjentów z terenu powiatu jaworskiego.Aby zrealizowac transport w ramach POZ potrzebne jest skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu na taki transport.W naszej przychodnii koordynatorem wyjazdów jest Pani Urszula Mojżesz

Poza tyn jako firma oferujemy profesjonalny transport osób w kraju i za granicą, m. in.: na konsultacje, do szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych, klinik, sanatoriów, hospicjów, ośrodków opiekuńczych.

Naszą flotę stanowią trzy ambulanse medyczne z pełnym wyposażeniem: VW Caddy oraz dwie karetki na bazie VW T5. Wszystkie spełniają międzynarodowe normy sanitarne EN i PN, są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, niezależną klimatyzację oraz ogrzewanie przedziału medycznego. Przed każdym transportem przygotowujemy sprzęt i wyposażenie według indywidualnych potrzeb i wymagań pacjenta.

Bezpieczeństwo w trakcie transportu sanitarnego zapewnia wykwalifikowana kadra ratowników medycznych, posiadających wieloletnie doświadczenie w zawodzie i pracujących w Państwowym Systemie Ratownictwa Medycznego. Istnieje również możliwość przewozu pacjenta pod nadzorem lekarza.

Realizujemy transporty prywatne, jak i refundowane przez NFZ. Więcej informacji o bezpłatnym transporcie znajdziesz w zakładce NFZ – Transport Sanitarny.

 

Informacja:

od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00 – 15:00 - tel.: 76 72 82 653

 

Zgłoszenia:

od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00 – 15:00 – tel. 76 72 82 653

Kontakt: Pani Urszula Mojżesz tel.605 333 693

Facebook
Facebook
Aktualności Nasi specjaliści Media o nas